APIE MUS

Kas mes esame?
Kaip daugelis gerų istorijų, mes pradėjome savąją būdami maži, tačiau turėdami perspektyvią idėją ir didelį atsidavimą. Aukštosios klasės baldų dizaino ir gamybos kompanija Virūna, šiuo metu galinti pasigirti tarptautiniu garsumu, pradėjo savo istoriją namų sąlygomis. 1994 m. kompanijos įkūrėjas Vytautas Paulauskas, pastebėjęs aukštos kokybės baldų trūkumą rinkoje, pradėjo kurti savo dizaino baldus tiesiai iš namų rūsio. Augant produktų pasiūlai, Vytautas pradėjo kurti sudėtingesnius baldų modelius kaip individualias virtuvės baldų sistemas. Didėjant populiarumui, ypatingai tarp naujakurių klientų, kompanija išsiplėtė savo dizaino, gamybos, inžinerijos ir konsultavimo pasiūlą. Šiandien galime pasigirti dinamiška, aukštos kvalifikacijos 69 žmonių komanda, kurios dėka mūsų veikla apima visus aspektus kuriant kokybiškus ir akį žavinčius baldus, kurie tobulai sujungia estetiškumo ir praktikos sritis. 
Ką mes darome?
Mūsų ekspertų komanda, naudodama pažangiausias technologijas ir įrangą, taip pat ir tradicines priemones, kuria mūsų produktų kolekciją ir tobulina esamus kūrinius mūsų eksporto partneriams. Didžiuojamės būdami vieni iš lyderiaujančių išskirtinių baldų gamintojų Lietuvoje su klientais ir platintojais iš viso pasaulio. Mes dirbame su architektais ir dizaineriais su visų sričių interjero projektais, nuo viešbučių ir restoranų iki namų. Mūsų klientų poreikiai yra mūsų veiklos aistra, mes nuolat stengiamės suteikti gyvybę jūsų idėjoms ir svajonėms. 
Virūna specializuojasi darbui tik su aukščiausios kokybės paruošta bei neapdirbta mediena, metalais ir plastiku. Tuo tarpu, mūsų ištikimi dažymo gamybos partneriai naudoja įvairovę rankų darbo bei mechanizuotų technologijų, kurių dėka sukuriami nepriekaištingi matiniai ir blizgūs paviršiai. Mūsų patirtis fanerų srityje, puikus meistriškumas ir unikali estetika, kiekvienam Virūnos produktui suteikia išskirtinę kokybę, na o dėmesys detalėms slypi jų DNR. 
Kodėl mes tai darome?
Virūnoje mes tikime unikalumu ir išskirtinumu kiekvienam klientui. Tai pasaulinio lygio baldai, kurie praturtina jūsų namus ir tarnauja taip pat gerai, kaip ir atrodo. Mes žinome, kad jūs siekiate praktiškų, funkcionalių detalių, tačiau taip pat suprantame, kad stilius ir dizainas turi būti kompromiso dalimi. Mes mėgaujamės dirbdami su klientais ir verslo partneriais kuriant baldus, kurie pasižymi ilgaamžiškumu, estetika ir praktine nauda. 
Mūsų sukurtos ilgalaikės partnerystės ir eksporto bendradarbiavimai atspindi mūsų prioritetines vertybes etinei komunikacijai ir verslo augimui. Mes mėgaujamės spręsdami iškilusias problemas ir rasdami tobulai tinkančias interjero detales, siūlydami įspūdingą aptarnavimą gamybai pasibaigus. 
Nesvarbu ar ieškote vienos individualiai pagamintos baldų detalės, ar norite nepriekaištingos indaujos savo valgomąjame, mes jums galime padėti.